Gyula 17.01.09 - rezultate


400 m. férfi vegyes úszás / individual medley

1. versenyszám

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 7:26,9

100m: 1:40,3

IX. korcsoport

1. Somlai Gábor 1944 Csongrádi Senior 7:16,1

100m: 1:43,0

2. Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior 8:15,0

100m: 1:51,0

VIII. korcsoport

1. Longa Péter 1947 Tempero SC 8:59,0

100m: 2:15,92

VII. korcsoport

1. Dr Gulyás Péter 1951 Tótkomlósi Rozmár 6:33,3

100m: 1:30,0

2. Zenke József 1950 Hódmvhelyi VUSC 7:53,5

100m: 1:40,1

VI. korcsoport

1. Dr Rentka László 1957 Debreceni Szenior 6:10,1

100m: 1:33,0

2. Sebők János 1956 Csongrádi Senior 6:28,8

100m: 1:22,4

IV. korcsoport

1. Vidovics Zoltán 1968 Szentesi Delfin ESC 6:22,5

100m: 1:31,0

2. Medvegy István 1967 Szarvasi USE 7:04,6

100m: 1:37,0

III. korcsoport

1. Rasadean Marcel 1973 Masters Timisoara 5:40,7

100m: 1:16,9

2. Ádám Tibor 1970 Mezőtúri Senior 6:11,6

100m: 1:25,2

400 m. női vegyes úszás / individual medley

2. versenyszám

VIII. korcsoport

1. Molnár Rita 1946 Újbuda ORSZÁGOS CSÚCS 8:12,2

100m: 1:53,7

V. korcsoport

1. Gévay Lilianna 1964 Dr Regele Gyula 7:00,4

100m: 1:35,4

400 m. női vegyes úszás / individual medley

2. versenyszám

III. korcsoport

1. Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC ORSZÁGOS CSÚCS 6:59,4

100m: 1:44,8

I. korcsoport

1. Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna 6:12,1

100m: 1:25,3

200 m. férfi gyorsúszás / free

3. versenyszám

XII. korcsoport

1. Latin Ferenc 1928 Újbuda 3:21,8

100m: 1:34,2

2. Kovács János 1928 Békéscsabai Senior 4:29,2

100m: 2:08,4

3. Dr Bakacsi Gyula 1927 Szentesi Delfin ESC 6:03,5

100m: 2:47,6

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 3:15,9

100m: 1:37,0

2. Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior 5:36,3

100m: 2:33,3

IX. korcsoport

1. Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár 3:29,4

100m: 1:36,7

IX. korcsoport

2. Pető László 1942 Békéscsabai Senior 3:42,9

100m: 1:45,8

VIII. korcsoport

1. Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Senior 3:25,0

100m: 1:39,7

2. Longa Péter 1947 Tempero SC 3:54,9

100m: 1:54,9

3. Molnár Bence 1945 Újbuda 4:02,5

100m: 1:54,0

VII. korcsoport

1. Tari László 1954 Csongrádi Senior 2:36,4

100m: 1:17,7

2. Tóth László 1954 Hódmvhelyi VUSC 2:58,8

100m: 1:22,5

VI. korcsoport

1. Sebők János 1956 Csongrádi Senior 2:36,6

100m: 1:14,9

200 m. férfi gyorsúszás / free

3. versenyszám

V. korcsoport

1. Lisetchi Mihai 1960 Masters Timisoara 2:46,5

100m: 1:16,1

2. Kasza József 1962 Dr Regele Gyula 5:10,8

100m: 2:32,8

IV. korcsoport

1. Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior 2:36,5

100m: 1:14,9

2. Lender György 1965 Dr Regele Gyula 2:37,0

100m: 1:18,39

3. Medvegy István 1967 Szarvasi USE 2:58,0

100m: 1:20,8

I. korcsoport

1. Fodor György 1981 Debreceni Szenior 2:23,8

100m: 1:07,5

200 m. női gyorsúszás / free

4. versenyszám

XI. korcsoport

1. Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC 4:45,9

100m: 2:27,22

X. korcsoport

1. Schriffert Józsefné 1938 Dr Regele Gyula 4:42,7

100m: 2:17,1

IX. korcsoport

1. Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC 5:42,0

100m: 2:39,5

VIII. korcsoport

1. Medve Jánosné 1945 Dr Regele Gyula 4:03,5

100m: 1:57,0

2. Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC 4:12,6

100m: 2:00,6

3. Tóth Ilona 1945 Dr Regele Gyula 4:33,8

100m: 2:12,1

4. Dr Kocsor Ferencné 1946 Békéscsabai Senior 5:02,0

100m: 1:23,5

VII. korcsoport

1. Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior 4:15,1

100m: 1:49,8

VI. korcsoport

1. Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC 2:54,8

100m: 1:25,0

200 m. női gyorsúszás / free

4. versenyszám

V. korcsoport

1. Bagi Csilla 1964 Dr Regele Gyula 3:07,8

100m: 1:28,2

IV. korcsoport

1. Fehér Edit 1968 Dr Regele Gyula 3:16,3

100m: 1:29,3

2. Kelő Sára 1966 Szentesi Delfin ESC 3:58,9

100m: 1:48,6

III. korcsoport

1. Csík Anita 1973 Hódmvhelyi VUSC 3:20,6

100m: 1:34,4

II. korcsoport

1. Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Senior 2:59,6

100m: 1:25,3

I. korcsoport

1. Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC 3:26,8

100m: 1:32,2

200 m. férfi mellúszás / breaststroke

5. versenyszám

XI. korcsoport

1. Deák Gyula 1934 Csongrádi Senior 4:50,1

100m: 2:18,4

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 3:43,3

100m: 1:47,6

IX. korcsoport

1. Somlai Gábor 1944 Csongrádi Senior 3:25,9

100m: 1:38,6

2. Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár 3:55,4

100m: 1:49,9

3. Pető László 1942 Békéscsabai Senior 3:58,2

100m: 1:52,7

VIII. korcsoport

1. Dr Sásdi András 1948 Balaton Masters 3:48,1

100m: 1:46,3

2. Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Senior 3:58,0

100m: 1:50,6

3. Longa Péter 1947 Tempero SC 4:18,2

100m: 2:04,3

200 m. férfi mellúszás / breaststroke

5. versenyszám

VII. korcsoport

1. Bartók Márton 1954 Csongrádi Senior 3:24,4

100m: 1:38,5

VI. korcsoport

1. Dr Rentka László 1957 Debreceni Szenior 3:13,1

100m: 1:32,0

2. Keresztesi Sándor 1956 Újbuda 4:31,8

100m: 2:22,2

V. korcsoport

1. Kasza József 1962 Dr Regele Gyula 5:10,2

100m: 2:37,4

IV. korcsoport

Kizárva

Ruszkai Gábor 1965 Dr Regele Gyula Feladta

III. korcsoport

1. Rasadean Marcel 1973 Masters Timisoara 2:58,4

100m: 1:25,9

I. korcsoport

1. Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior 3:53,5

100m: 1:53,3

200 m. női mellúszás / breaststroke

6. versenyszám

XI. korcsoport

1. Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC ALAP CSÚCS 5:27,5

100m: 2:42,2

IX. korcsoport

1. Dr Kassai Péterné 1941 Dr Regele Gyula 4:59,6

100m: 2:25,5

2. Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC 5:27,7

100m: 2:36,7

3. Ferke Gáborné 1941 Szentesi Delfin ESC 6:31,7

100m: 3:12,9

VIII. korcsoport

1. Tóth Ilona 1947 Dr Regele Gyula 5:25,0

100m: 2:37,7

VII. korcsoport

1. Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior 4:06,9

100m: 1:57,2

200 m. női mellúszás / breaststroke

6. versenyszám

VI. korcsoport

1. Pólyáné Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC 3:37,4

100m: 1:44,5

V. korcsoport

1. Gévay Lilianna 1964 Dr Regele Gyula 3:29,0

100m: 1:41,6

2. Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior 6:01,0

100m: 2:55,0

IV. korcsoport

1. Dr Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Senior 3:52,8

100m: 1:50,2

2. Dr Horváthné Hambarás 1968 Dr Regele Gyula 4:06,7

100m: 1:59,1

III. korcsoport

1. Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC 3:29,8

100m: 1:42,7

200 m. férfi hátúszás / backstroke

7. versenyszám

XIII. korcsoport

1. Dr Bánki Horváth Béla 1920 Újbuda 4:40,6

100m: 2:20,6

XII. korcsoport

1. Latin Ferenc 1928 Újbuda 4:04,2

100m: 2:01,0

2. Dr Bakacsi Gyula 1927 Szentesi Delfin ESC 6:19,9

100m: 3:04,5

XI. korcsoport

1. Deák Gyula 1934 Csongrádi Senior 4:49,1

100m: 2:14,7

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 3:58,9

100m: 1:57,2

IX. korcsoport

1. Kancsó János 1941 Tótkomlósi Rozmár 3:55,23

100m: 1:57,4

200 m. férfi hátúszás / backstroke

7. versenyszám

VIII. korcsoport

1. Molnár Bence 1945 Újbuda 4:10,1

100m: 2:00,2

2. Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Senior 4:12,9

100m: 1:04,3

3. Longa Péter 1947 Tempero SC 4:17,0

100m: 2:06,4

VI. korcsoport

1. Dr Rentka László 1957 Debreceni Szenior 2:53,7

100m: 1:25,13

V. korcsoport

1. Lisetchi Mihai 1960 Masters Timisoara 3:11,4

100m: 1:29,7

2. Kasza József 1962 Dr Regele Gyula 5:43,3

100m: 2:55,1

I. korcsoport

1. Fodor György 1981 Debreceni Szenior 2:37,0

100m: 1:15,2

200 m. női hátúszás / backstroke

8. versenyszám

IX. korcsoport

1. Balázsné Lukátsy Katalin 1940 Szentesi Delfin ESC 5:56,3

100m: 2:51,4

2. Klenk Józsefné 1943 Szarvasi USE 5:59,1

100m: 2:52,0

3. Ferke Gáborné 1941 Szentesi Delfin ESC 7:52,1

100m: 3:53,6

VIII. korcsoport

1. Medve Jánosné 1945 Dr Regele Gyula 4:18,5

100m: 2:07,6

VII. korcsoport

1. Horvat Monica 1951 Masters Timisoara 3:51,8

100m: 1:54,2

2. Cseri Piroska 1954 Csongrádi Senior 4:17,9

100m: 2:04,1

VI. korcsoport

1. Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC 3:20,4

100m: 1:37,1

2. Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr Regele Gyula 4:25,5

100m: 2:07,0

V. korcsoport

1. Palásti Anna 1960 Csongrádi Senior 5:47,5

100m: 2:44,5

200 m. női hátúszás / backstroke

8. versenyszám

IV. korcsoport

1. Fehér Edit 1968 Dr Regele Gyula 3:34,6

100m: 1:43,1

2. Dr Vinczéné Dócs Katalin 1968 Békéscsabai Senior 3:41,2

100m: 1:44,67

III. korcsoport

1. Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC 3:34,7

100m: 1:45,4

2. Csík Anita 1973 Hódmvhelyi VUSC 3:46,6

100m: 1:51,3

I. korcsoport

1. Gonzalez Sandra 1984 Sprint Fortuna 2:47,1

100m: 1:21,1

2. Bálega Szilvia 1980 Szentesi Delfin ESC 3:56,1

100m: 1:52,7

200 m. férfi pillangóúszás / butterfly

9. versenyszám

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 3:43,4

100m: 1:47,3

IX. korcsoport

1. Somlai Gábor 1944 Csongrádi Senior 3:52,7

100m: 1:52,3

2. Eszenyi László 1942 Csongrádi Senior 4:05,0

100m: 1:56,3

VIII. korcsoport

1. Dr Sásdi András 1948 Balaton Masters 4:40,8

100m: 2:09,8

VII. korcsoport

1. Dr Gulyás Péter 1951 Tótkomlósi Rozmár 3:19,0

100m: 1:35,0

2. Zenke József 1950 Hódmvhelyi VUSC 3:45,1

100m: 1:47,3

VI. korcsoport

1. Dr Legeza László 1958 Dr Regele Gyula 2:52,0

100m: 1:22,8

2. Dr Rentka László 1957 Debreceni Szenior 3:14,0

100m: 1:35,7

3. Sebők János 1956 Csongrádi Senior 3:15,1

100m: 1:26,5

IV. korcsoport

1. Bakonyi Tamás 1969 Debreceni Szenior 3:23,6

100m: 1:29,6

200 m. férfi pillangóúszás / butterfly

9. versenyszám

III. korcsoport

1. Csipes Andor 1973 Mezőtúri Senior 2:50,2

100m: 1:20,4

I. korcsoport

1. Bihari Árpád 1980 Debreceni Szenior 4:12,4

100m: 1:56,9

200 m. női pillangóúszás / butterfly

10. versenyszám

VIII. korcsoport

1. Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC 4:44,4

100m: 2:15,5

VI. korcsoport

1. Pólyáné Téli Éva 1956 Szentesi Delfin ESC 3:53,4

100m: 1:45,0

III. korcsoport

1. Debreczeni Beáta 1973 Szentesi Delfin ESC 3:36,1

100m: 1:45,1

800 m. férfi gyorsúszás / free

11. versenyszám

XII. korcsoport

1. Kovács János 1928 Békéscsabai Senior 19:17,3

100m: 2:16,1 200m: 4:40,85 400m: 9:32,8

X. korcsoport

1. Melkuhn Dezső 1938 Szentesi Delfin ESC 14:28,0

100m: 1:39,0 200m: 3:29,0 400m: 7:10,6

2. Szántó Endre 1936 Debreceni Szenior 25:44,8

100m: 2:37,6 200m: 5:53,0 400m: 12:34,2

IX. korcsoport

1. Pető László 1942 Békéscsabai Senior 16:54,5

100m: 1:55,7 200m: 4:05,5 400m: 8:28,5

VIII. korcsoport

1. Pálos Lehel 1945 Békéscsabai Senior 15:14,1

100m: 1:44,8 200m: 3:40,2 400m: 7:35,5

2. Longa Péter 1947 Tempero SC 17:22,0

100m: 2:00,3 200m: 4:12,0 400m: 8:36,0


VII. korcsoport

1. Tari László 1954 Csongrádi Senior 11:55,3

100m: 1:23,2 200m: 2:53,8 400m: 5:55,9

2. Tóth László 1954 Hódmvhelyi VUSC 13:12,6

100m: 1:31,6 200m: 3:11,5 400m: 6:33,0

3. Jávor Péter 1950 Békéscsabai Senior 14:10,4

100m: 1:38,0 200m: 3:27,2 400m: 7:03,1

VI. korcsoport

1. Sebők János 1956 Csongrádi Senior 11:46,2

100m: 2:18,3 200m: 2:47,8 400m: 5:49,7

2. Dr Rentka László 1957 Debreceni Szenior 12:05,0

100m: 1:22,2 200m: 2:54,0 400m: 6:00,0

V. korcsoport

1. Lisetchi Mihai 1960 Masters Timisoara 13:37,7

100m: 1:20,7 200m: 3:00,6 400m: 6:34,4

2. Kasza József 1962 Dr Regele Gyula 22:33,9

100m: 2:35,0 200m: 5:28,0 400m: 11:21,0

IV. korcsoport

1. Lender György 1965 Dr Regele Gyula 11:47,0

100m: 2:23,7 200m: 2:52,0 400m: 5:50,7

2. Vidovics Zoltán 1968 Szentesi Delfin ESC 12:12,0

100m: 1:17,4 200m: 2:46,7 400m: 5:55,2

3. Medvegy István 1967 Szarvasi USE 13:01,6

100m: 1:21,7 200m: 2:56,5 400m: 6:16,2

III. korcsoport

1. Rasadean Marcel 1973 Masters Timisoara 11:02,9

100m: 2:13,22 200m: 2:35,25 400m: 5:26,5

I. korcsoport

1. Molnár Gergely 1980 Sprint Fortuna 9:21,9

100m: 1:04,1 200m: 2:15,6 400m: 4:39,1

 

800 m. női gyorsúszás / free

12. versenyszám

XI. korcsoport

1. Becsák Jánosné 1934 Szentesi Delfin ESC ALAP ORSZÁGOS CSÚCS 20:55,0

100m: 2:28,0 200m: 5:04,0 400m: 10:32,0

X. korcsoport

1. Schriffert Józsefné 1938 Dr Regele Gyula 20:26,0

100m: 2:22,0 200m: 4:57,1 400m: 10:12,5


VIII. korcsoport

1. Molnár Rita 1946 Újbuda 14:45,0

100m: 1:38,0 200m: 3:27,0 400m: 7:10,0

2. Bocskay Zsófia 1947 Szentesi Delfin ESC 19:02,0

100m: 2:01,6 200m: 4:28,5 400m: 9:15,7

3. Tóth Ilona 1945 Dr Regele Gyula 19:12,5

100m: 2:15,0 200m: 4:40,1 400m: 9:29,0

4. Dr Kocsor Ferencné 1946 Békéscsabai Senior 21:34,0

100m: 2:32,1 200m: 5:18,9 400m: 10:45,9

VII. korcsoport

1. Juhászné Tóth Margit 1953 Békéscsabai Senior 13:08,0

100m: 1:35,0 200m: 3:16,8 400m: 6:39,0

VI. korcsoport

1. Virágos Éva 1957 Szentesi Delfin ESC ORSZÁGOS CSÚCS 12:38,7

100m: 1:30,0 200m: 3:07,1 400m: 6:19,2

2. Gabnai Lilla 1958 Tempero SC 15:04,0

100m: 1:38,8 200m: 3:29,0 400m: 9:11,0

3. Murnyák Zsuzsanna 1957 Dr Regele Gyula 17:24,4

100m: 2:00,0 200m: 4:15,9 400m: 8:45,3

V. korcsoport

1. Gévay Lilianna 1964 Dr Regele Gyula 13:04,0

100m: 1:33,2 200m: 3:13,6 400m: 6:36,9

IV. korcsoport

1. Kelő Sára 1966 Szentesi Delfin ESC 19:02,7

100m: 1:55,5 200m: 4:16,0 400m: 9:11,0

II. korcsoport

1. Kiss Ildikó 1979 Csongrádi Senior 13:30,1

100m: 1:29,2 200m: 3:10,0 400m: 6:38,0

Navigare


Campionatele Europene de Inot Masters 2011YALTA 2011 XIII EUROPEAN MASTERS CHAMPIONSHIPS

Clubul deInot Masters Timisoara


CIMT

Asociatia de Inot Masters Romania